Zpívárium - MIKULÁŠSKÉ / Tišnovsko / sobota 2. 12. 10:00 - 15:00

Jednorázový hlasový workshop pro veřejnost pod vedením Evy Kratochvílové. Čtyřhodinová zážitková dílna (dáme si hodinovou pauzu na oběd), na které si zazpíváme krásné trojhlasé mikulášské písničky. Funguje také jako ochutnávka pro ty, kteří uvažují o pravidelném kurzu nebo individuálních lekcích. Děti jako doprovod vítány. Kdo bude mít chuť, může se zúčastnit jako anděl Malého mikulášského koncertu 5. 12. 2023.

900,00 Kč

KDY: sobota 2. 12. 2023 10:00 - 15:00

KDE: Lomnice u Tišnova

CENA: 900 kč (při platbě do 1.11. 2023, poté 1000 kč)

Nejčastější dotazy:

Zpívám ráda, ale nikdy jsem nechodila do sboru, co když to bude falešné nebo se nebudu chytat?

Zpěv patří všem. Ale fakt. To zajímavé se často začne objevovat právě ve chvíli, kdy se někdo z nás dotkne svých hranic. Natočila jsem desku, na které zpívají zpěvačky, které napoprvé třeba ani nezopakují tón, ale jejichž autentický projev má ve výsledku skutečnou sílu. Takže jste vítána i se všemi svými pochybami. Já přinesu ty své.


Nevím, jak bude reagovat syn, jestli ho to bude bavit, jestli nebude rušit apod.

Syn je ok. Když bude rušit, bude to rušit hlavně Vás. Mně to nevadí, je Vaší součástí. Navíc si na zpívání může najít kamarády. Je to také pro něj-bude u toho, když jeho máma zpívá,aniž by jeho samotného někdo nutil do akce, jak tomu bývá na kroužcích pro děti. Z mojí zkušenosti, po zkoušce, máma čtyřletého Ríšy: Já pořad ten svůj hlas nemůžu chytit a Ríša zpívá všechny čtyři a to si na zkoušce jen hrál...