Zpívárium

Skupinové dílny

Hlasové dílny probíhají pravidelně nebo ve formě jednodenních workshopů. Nově také v rámci firemního teambuildingu. Pracuji s hlasovými technikami, improvizací a lidovou hudbou. Sborový zpěv nabízí široké spektrum zažitků - od relaxace až k tréninku soft skills.

Zpívárium v Brně

Skupinové zpívání pro ty, kteří se cítí ve zpěvu nejistě, i pro ty, kteří jsou si jistí.

Malé děti jako doprovod vítány. 

středa 17:00 - 18:00

čtvrtek 10:00 - 11:00

Přihláška skrze internetový obchod zde: https://www.pestujemepribehy.cz/internetovy-obchod/

Nejčastější dotazy:

Dotaz: Zpívám ráda, ale nikdy jsem nechodila do sboru atd., co když to bude falešné nebo se nebudu chytat?

Reakce: Zpěv patří všem. Opravdu. To zajímavé se často začne objevovat právě ve chvíli, kdy se dotýkáme svých hranic. I zpěváci, kteří třeba napoprvé nezopakují tón, jsou schopni autentického projevu, který má skutečnou sílu. Jste vítáni i se svými pochybami.

Dotaz: Chci s sebou vzít svého dvouletého syna, nevím, jak bude reagovat, jestli ho to bude bavit...

Reakce: Syn je ok! Když bude rušit, bude to rušit hlavně Vás. Mně to nevadí. Je také Vaší součástí. Ostatní účastníci budou mít dost práce sami se sebou. Budeme mít dost prostoru a beru s sebou bednu s hračkami. Navíc na skupině může najít malé kamarády. A je to lekce také pro něj - bude u toho, když jeho máma zpívá, aniž by jeho samotného někdo nutil do akce, jak tomu může být na některých kroužcích. Ze zkušenosti účastnice dílny: "Já pořád ten svůj hlas nemůžu chytit a Ríša zpívá všechny čtyři a to si na zkoušce hrál, myslela jsem, že ani neposlouchá..."

Dotaz: Máte vymyšleno řešení pro covid omezení?

Reakce: Mám. Případně se domluvíme v rámci skupiny, posuneme zkoušky apod.


Individuální lekce a konzultace

Během individuálních konzultací se soustředím na uvolnění autentického projevu a stopování jedinečného flow. Stejný důraz kladu i při osvojování si pěvecké techniky.